O firmie

Nasz cel to pełne zadowolenie klienta

Firma Dawoj Sp. z o.o. została założona w 1990 roku jako firma rodzinna, w której obecnie jest zatrudnionych 30 pracowników.

Od początku zajmowała się motoryzacją oraz skupem i sprzedażą samochodów używanych, ich części i podzespołów, głównie w oparciu o współpracę z Zakładami Ubezpieczeniowymi. Pod koniec 1993 r. uruchomiona została Stacja Obsługi Samochodów i podpisane pierwsze umowy autoryzacyjne, między innymi z Firmą Mesidor, ówczesnym przedstawicielem Subaru w Polsce. W kolejnych latach firma rozszerzała swoją działalność o Stację Kontroli Pojazdów i dystrybucję środków smarnych.

Kolejne lata przynosiły nowe zmiany i adaptacje firmy do wymogów rynku (rozbudowa warsztatów, nowe biuro obsługi klienta, podnoszenie kwalifikacji pracowników). W 2000 r. firma została pierwszym Autoryzowanym Dealerem Subaru Import Polska, a w 2001 r. została podpisana umowa autoryzacyjna z Suzuki Motor Poland, przedstawicielem Suzuki w Polsce.

Obecnie prowadzimy kompleksową obsługę klienta w zakresie sprzedaży samochodów nowych i używanych, autoryzowanego serwisu mechanicznego i blacharsko-lakierniczego, napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych, diagnostyki wszystkich zespołów w pojazdach, pośrednictwa ubezpieczeniowego i finansowego, jak również przeglądów rejestracyjnych.

Stosując w codziennej pracy wyznaczone cele polityki jakości, wynikające z posiadanego certyfikatu ISO 9001:2000, budujemy zadowolenie naszego klienta.

Zarząd firmy stanowią:

  • Prezes Wojciech Stachowicz
  • Wiceprezes Danuta Turska-Stachowicz
  • Dyrektor Handlowy Michał Turski