08.03.2024

Suzuki Moto Szkoła już po raz osiemnasty!

Z ogromną przyjemnością anonsujemy kolejny, już osiemnasty (!) sezon Suzuki Moto Szkoły. Cykl szkoleń dla właścicieli motocykli marki z Hamamatsu zaczynamy w drugiej połowie maja. Grupa doświadczonych instruktorów pod okiem Janusza Czai przeprowadzi zajęcia, po których nauczycie się – dosłownie – własnego motocykla! W programie m.in. jazda sportowa, hamowanie w zakrętach, poprawne omijanie przeszkód oraz przede wszystkim sporo dobrej zabawy połączonej z nauką właściwych zachowań za kierownicą. Wszystkie szkolenia Suzuki odbywają się w warunkach bezpiecznych i będą dopasowane do rzeczywiście umiejętności uczestników – nie ma obawy, że na torze ktoś sobie nie poradzi. Warto dopowiedzieć, że „Moto Szkoła” koncentruje się na poprawianiu techniki, zaś prędkość i osiągi pojawiają się w miarę rozwijania własnych umiejętności. Serdecznie zapraszamy wszystkich właścicieli dwukołowych Suzuki, bez względu na wiek maszyn czy ich przeznaczenie – ćwiczyć można nie tylko na motocyklach sportowych. Wystarczy do tego choćby zwyczajny naked!

Szkolenia zaczynamy w maju – 18 maja sezon startuje na nieodległym od Warszawy torze w Słomczynie. Planujemy również zajęcia w Łodzi, Starym Kisielinie, w Bydgoszczy i znajdującym się pod Gdańskiem „Autodromie Pomorze”. Latem Suzuki Moto Szkoła odwiedzi też Steel Ring w Czechach, a finał nastąpi na torze Jastrząb, niedaleko Radomia. Wkrótce ruszają zapisy i pojawi się dedykowana strona w sieci. Póki co zachęcamy do kontaktu z panem Januszem Czają (607 27 90 58, e-mail: motoszkola@suzuki.com.pl).

Więcej szczegółów: Suzuki Moto Szkoła.

16.05.2024

Wielki powrót Suzuki Road Show, którego gwiazdą będzie nowy Swift

21 maja startuje cykl pokazów Nowy Swift Roadshow w autoryzowanych salonach dilerskich Suzuki w całej Polsce, podczas których poznamy najnowszą wersję kultowego miejskiego hatchbacka Suzuki Swifta.

Dowiedz się więcej
13.05.2024

Stypendia dla najzdolniejszych pięściarek i pięściarzy

Polski Związek Bokserski podczas uroczystej gali TOP 50 wręczył stypendia dla najlepszych zawodniczek i zawodników boksu olimpijskiego.

Dowiedz się więcej
06.05.2024

Suzuki Ignis i Vitara na topie dorocznego rankingu ADAC!

Niemiecki automobilklub ADAC opublikował raport usterkowości za 2023 rok, który objął 156 modeli samochodów wyprodukowanych w latach 2014 – 2021.

Dowiedz się więcej
30.04.2024

Spotkanie dilerów Suzuki przy nowym Swifcie

W Warszawie odbyło się czterodniowe szkolenie poświęcone modelowi Suzuki Swift, który w kwietniu wjechał do Europy.

Dowiedz się więcej